Strony internetowe Opole

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych. Projektujemy strony tak, aby sprzedawały usługi, były wizytówką firmy oraz by korzystanie z nich było intuicyjne. Wszystkie nasze witryny są responsywne i oparte na systemie zarządzania treścią CMS, chcemy aby każdy klient mógł sam dokonywać intuicyjnie zmian na swojej stronie internetowej, dlatego wybraliśmy WordPress na którym zmiany są szybkie i proste. Zrobimy Ci stronę internetową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Każda rozwijająca się firma, która chce sprostać wymaganiom XXI wieku powinna posiadać stronę internetową, która dobrze sprzedaje usługę i trafnie komunikuje do potencjalnego klienta. Nasza konkurencja już tam jest, dlatego najwyższy czas budować silną pozycję, a jej najważniejszym elementem jest pokazanie się w sieci i korzystanie z dobrodziejstw internetu. Dobrze zrobiona strona internetowa, jest prezentacją Twojej firmy i wizytówką usługi, a najfajniejsze jest to, że koszty stworzenia strony internetowej w porównaniu do jej potencjału są stosunkowo niskie.

Strony internetowe Opole

Strony internetowe Opole

Aby firmowa witryna internetowa skutecznie sprzedawała i prezentowała ofertę firmy, projektant powinien mieć na uwadze elementy, takie jak estetyczny i nowoczesny wygląd, intuicyjność i łatwość obsługi oraz poruszania się na stronie. Doświadczenie użytkownika odgrywa tutaj kluczową rolę, a wpływają na to detale takie jak szybkość ładowania się, czy dopasowanie do różnych rozmiarów ekranów na których strona jest wyświetlana, ogólna czytelność i przejrzystość witryny. Wybierając stronę od nas masz pewność, że będzie ona prosta w obsłudze oraz będzie skutecznie sprzedawać. System zarządzania treścią CMS, który wybraliśmy umożliwia Ci proste dokonywanie zmian i dodawanie nowych treści na stronie, dzięki WordPress, wiesz, że projekt jest stale aktualizowany, oparty o najwyższą technlogię i posiada wszelkie zabezpieczenia, dodatkowo dane na stronie są zabezpieczone certyfikatem SSL. W przypadku pytań lub wątpliwości przez cały okres tworzenia witryny internetowej zapewniamy Ci możliwość kontaktu z naszym specjalistą i nielimitowane poprawki, masz pewność, że rozmawiasz z osobą, która faktycznie pracuje nad Twoją stroną i jest na bieżąco, dlatego wszelkie poprawy idą szybko.

01

Start

One-Page

899 PLN*

02

Standard

Multi-Page

1499 PLN*

03

Pro

Multi-Page

2499 PLN*

*Podane ceny są cenami netto.

Strony internetowe Opole– zaistniej w sieci i daj się poznać klientom.

Strony internetowe Opole

Fundamentem wizerunku organizacji jest w dużej mierze jej wygląd w sieci. Strona internetowa jako wizytówka firmy powinna przykuwać uwagę, jako przedsiębiorca z Opola nie możesz pozwolić sobie na brak witryny, ponieważ inni przedsiębiorcy z okolicy już prezentują oferty w sieci i stabilizują swoją pozycję. Miasto takie jak Opole, z dużą konkurencyjnością, jest miastem ostrej rywalizacji i walki o każdego klienta, dlatego pomożemy Ci i zaplanujemy razem plan działań marketingowych. Dobra strona to dopiero początek, daje Ci narzędzia, które pozwolą klienta przekonać do skorzystania z Twojej usługi oraz osiągać zyski. Jednak jeżeli będziesz chciał wyprzedzać konkurencję o ugruntowanej pozycji w internecie, powinieneś skorzystać również z naszej oferty pozycjonowania w Opolu i okolicy. Zamów stronę internetową i pozwól skontaktować się z Twoją firmą większej ilości potencjalnych klientów.

Każdy biznes zaczyna się od pomysłu, kiedy już wcielisz go w życie, potrzebujesz przedstawienia go światu. Do tego właśnie służy strona internetowa, pomożemy wcielić w życie Twój biznes i zrobimy Ci wymarzoną witrynę internetową. Jeżeli wydaje Ci się, że  masz za mało materiałów do strony i potrzebujesz wsparcia, pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania, które usprawnią działanie Twojej firmy, zrobimy Ci logo i grafiki, napiszemy teksty na stronę, zrobimy stronę i wypozycjonujemy ją, możesz się do nas zwrócić, a bezpłatnie skonsultujemy z Tobą możliwe działania. Każdy nasz klient dostaje prosty i intuicyjny formularz dzięki któremu określamy to, co mamy zrobić i na czym stoisz.

Nasze strony bazują na WordPress, który jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią, ponad połowa stron w internecie jest oparta o ten system, co stanowi o jego bezkonkurencyjności. Dzięki WordPressowi tworzymy strony internetowe dla każdego rodzaju lokalnego biznesu. Panel zarządzania stroną jest łatwy i intuicyjny, jako nasz klient otrzymujesz też instrukcję wprowadzania zmian na stronę i korzystania z niej, natomiast jeżeli nie będziesz chciał tego robić – zajmiemy się tym.

Strony internetowe Opole

Strona internetowa w mieście takim jak Opole pozwoli Ci nie tylko zwiększyć sprzedaż i dotrzeć do nowych klientów, ale też pozwoli komunikować do nich, prezentować im nowości, promocje, aktualności Twojej oferty. Strona to prezentacja Twojej usługi i firmy, to jak wygląda określa jak prowadzisz firmę.

Wiesz, że Twoi klienci to mieszkańcy Opola i okolic? Prowadzisz warsztat samochodowy w Opolu? A może prowadzisz sklep na ul. Reymonta? W dzisiejszych czasach poczta szeptana nie wystarczy, jeżeli chcesz zarabiać, stale rozwijać firmę i mieć napływ nowych klientów, musisz wprowadzić swoją usługę do sieci i dać się poznać ! Pomóż klientom znaleźć Twoją usługę i poznać ofertę, napisz do nas a stworzymy Ci nowoczesną i intuicyjną stronę internetową.

5 powodów dla których powinieneś mieć stronę internetową

Widoczna firma

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją usługę i firmę.

Efektywna poczta pantoflowa

Zadowoleni klienci mogą w łatwy sposób polecić dalej Twoje usługi i firmę.

skrócony czas sprzedaży

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą lepiej zaznajomieni z Twoimi usługami, realizacjami, cennikiem, itp.

usprawniene kontaktu z klientami

Dzięki stronie internetowej zasugerujesz klientom najdogodniejszą formę kontaktu dla Ciebie, może być to e-mail, telefon lub formularz kontaktowy. Klient musi wiedzieć jak do Ciebie dotrzeć, kiedy Twoja firma jest otwarta, jeśli mu tego nie pokażesz – uda się do innej firmy z którą kontakt okaże się prostszy.

Stworzenie więzi na linii marka-klient

Strona internetowa przekieruje klientów, na Twoje social media – jeśli klientowi spodoba się Twój content, na pewno zostanie z dłużej.

Strony internetowe Opole
Dowiedz się jak wygląda współpraca z nami!
Przesuń w prawo
Szczegóły
Porozmawiamy o Twojej wizji strony. Uzgodnimy termin wykonania projektu oraz poprosimy Cię zaliczkę w wysokości 20% ceny strony.
Krok 1
Brief
Skontaktujemy się z Tobą w celu pokazania projektu Twojej strony. Otrzymasz od nas prototyp w pełni działającej i responsywnej strony stworzonej zgodnie z Twoimi wytycznymi.
Krok 2
Poprawki
Czekamy na akceptację projektu, bądź poprawki. Zależy nam na Twojej satysfakcji.
Krok 3
Akceptacja projektu
Poprawiamy projekt według Twoich wskazówek. Po akceptacji projektu strony przechodzimy do finalizacji naszej współpracy.
Krok 4
PUBLIKACJA STRONY
Wystawiamy fakturę i rozliczamy pozostałą kwotę usługi. Publikujemy Twoją stronę. Miło nam powitać Cię w internecie, powodzenia!
Krok 5
Zaprojektujemy Twoją stronę internetową. Po zakończonym projekcie chętnie pomożemy Ci zadbać o pozycję Twojej strony w internecie, doradzimy i przygotujemy właściwe dla ciebie i Twojego budżetu działania marketingowe. Razem zbudujmy markę.
Previous slide
Next slide

FAQ

Tak, Twoja strona zastanie stworzona na systemie zarządzania treścią (CMS) – WordPressie, który umożliwi Ci samodzielne, proste i intuicyjne zarządzenie treścią. Oczywiście zawsze będziesz mógł liczyć też na naszą pomoc, zarówno w małych jak i dużych zmianach.

Czas realizacji projektu prostej strony internetowej wynosi u nas do 7 dni roboczych, liczonych od momentu dostarczenia nam materiałów. 

Tak, tworzone przez nas strony są w pełni responsywne, oznacza to, że dostosowują się do rozmiaru ekranu każdego urządzenia przenośnego, na którym są wyświetlane.

Pierwszy rok hosting 2 GB + domena PL gratis. Po tym czasie koszt to 199 zł netto rocznie. Wysokość opłaty może się różnić w zależności od rodzaju wybranego pakietu hostingowego oraz od końcówki wybranej domeny.

Tak, jak najbardziej. Rozbudowa strony One-Page o dodatkowe podstrony, bądź dodanie nowych modułów do strony Multi-Page zawsze jest możliwe, wystarczy się z nami skontaktować.

Tak, o ile edycja nie zajmie nam więcej niż 15 minut wykonamy to dla Ciebie bezpłatnie. Jeśli zmiany będą wymagały poświęcenia większej ilości czasu, koszt takiej zmiany wyliczymy na podstawie ilości poświęconej pracy.

Tak, zlecając nam wykonanie strony internetowej i decydując się na nasz hosting, certyfikat SSL wraz z konfiguracją otrzymasz za darmo. Obecnie korzystamy z serwerów od SeoHost.

Tak, na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Jest to witryna zbudowana na wyłącznie jednej stronie (karcie), zaopatrzonej w menu i podzielonej na segmenty. Strona typu One-Page nie zawiera podstron. Jest to niezwykle popularne rozwiązanie, które sprawdza się świetnie w przypadku prostych stron wizytówek.

Strona typu Multi-Page to klasyczna rozbudowana strona www – zawiera podstrony. To rozwiązanie sprawdzi się lepiej w przypadku bardziej rozbudowanych stron internetowych.

Szukasz czegoś innego?

| Strony internetowe Opole |