Strona główna > Strony Internetowe > Strony Internetowe Olsztyn

Strony internetowe Olsztyn

Projektujemy responsywne strony internetowe na platformie WordPress. Strona WordPress nie jest zwykłą stroną internetową, ale platformą z którą będziesz mógł rozwijać Twoje działania w Internecie w przyszłości.

Jak osiągnąć taki efekt w warunkach ostrej konkurencji w branży? Skutecznym sposobem na wzrost popularności Twojej firmy przy relatywnie niewielkich kosztach jest zaprojektowanie strony internetowej.

Rozwiń swoją firmę w Internecie. Profesjonalne usługi, których celem jest zwiększenie ilości klientów znajdziesz w jednym miejscu. Od analizy, przez projekt po marketing w wyszukiwarkach.

Strony internetowe Olsztyn

Strony internetowe Olsztyn

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych stron internetowych. Projektujemy strony tak, aby były intuicyjne dla odbiorców, estetyczne i przede wszystkim skutecznie sprzedawały usługi. Każdy nasz projekt realizujemy przy pomocy najnowszych technologii, które dostosowujemy do klienta i specyfiki jego branży. Aby Twoja strona www była najłatwiejsza w obsłudze zaprojektujemy ją na systemie zarządzania treścią WordPress, dzięki czemu możesz intuicyjnie i samodzielnie dokonywać zmian. Przez cały etap tworzenia strony będziesz miał kontakt z opiekunem, który wprowadzi Twoje poprawki i doradzi najlepsze rozwiązania. 

01

Start

One-Page

899 PLN*

02

Standard

Multi-Page

1499 PLN*

03

Pro

Multi-Page

2499 PLN*

*Podane ceny są cenami netto.

Strony internetowe Olsztyn – szansa na rozwój Twojej firmy.

Strony internetowe Olsztyn

Będąc przedsiębiorą w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego nie możesz pozwolić na brak Twojej firmy w sieci. Strona internetowa to narzędzie, które pomoże ci dotrzeć do szerszego grona odbiorców i skutecznie zwiększyć zyski. Strona internetowa będąca kompendium wiedzy o twojej firmie i usługach ułatwi również kontakt z nowymi klientami, którzy o najważniejszych informacjach o twoich usługach przeczytają w sieci.

Powiedz nam jak widzisz Twoją stronę internetową, a stworzymy ją dla ciebie. Jeśli nie masz pomysłu to nic straconego, zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie krótki i intuicyjny formularz, który zwiększy szansę, że stworzymy Twoją wymarzoną stronę internetową już za pierwszym podejściem.  Nasze strony internetowe tworzymy bazując na platformie WordPress najpopularniejszym systemem zarządzania treścią CMS. Dlaczego WordPress? Ponad połowa stron internetowych opartych o system zarządzania treścią zdecydowała się na to rozwiązanie. 

Dzięki WordPressowi jesteśmy w stanie stworzyć każdego rodzaju responsywną stronę internetową dla lokalnego biznesu. Powiedz nam czym zajmuje się Twoja firma, a na pewno coś doradzimy: blog, stronę firmową, sklep internetowy, stronę e-learning, stronę hotelu/restauracji z systemem rezerwacji, katalog usług/produktów czy prostą stronę one page oraz landing page. Gwarantujemy, że strona internetowa oparta na WordPressie jest najlepszym rozwiązaniem i Cię nie zawiedzie.

Strony internetowe Olsztyn

Strona internetowa pozwoli zapoznać się z Twoją ofertą potencjalnym klientom oraz pomoże polecić Twoje usługi dalej już zadowolonych klientom.

Jeśli prowadzisz kancelarię w Śródmieściu lub myjnię samochodową na Brzezinach, znaczącą większość Twoich klientów stanowią mieszkańcy Olsztyna. Wprowadź swoją firmę do Internetu. 

5 powodów dla których powinieneś mieć stronę internetową

Widoczna firma

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją usługę i firmę.

Efektywna poczta pantoflowa

Zadowoleni klienci mogą w łatwy sposób polecić dalej Twoje usługi i firmę.

skrócony czas sprzedaży

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą lepiej zaznajomieni z Twoimi usługami, realizacjami, cennikiem, itp.

usprawniene kontaktu z klientami

Dzięki stronie internetowej zasugerujesz klientom najdogodniejszą formę kontaktu dla Ciebie, może być to e-mail, telefon lub formularz kontaktowy. Klient musi wiedzieć jak do Ciebie dotrzeć, kiedy Twoja firma jest otwarta, jeśli mu tego nie pokażesz – uda się do innej firmy z którą kontakt okaże się prostszy.

Stworzenie więzi na linii marka-klient

Strona internetowa przekieruje klientów, na Twoje social media – jeśli klientowi spodoba się Twój content, na pewno zostanie z dłużej.

Strony internetowe olsztyn
Dowiedz się jak wygląda współpraca z nami!
Przesuń w prawo
Szczegóły
Porozmawiamy o Twojej wizji strony. Uzgodnimy termin wykonania projektu oraz poprosimy Cię zaliczkę w wysokości 20% ceny strony.
Krok 1
Brief
Skontaktujemy się z Tobą w celu pokazania projektu Twojej strony. Otrzymasz od nas prototyp w pełni działającej i responsywnej strony stworzonej zgodnie z Twoimi wytycznymi.
Krok 2
Poprawki
Czekamy na akceptację projektu, bądź poprawki. Zależy nam na Twojej satysfakcji.
Krok 3
Akceptacja projektu
Poprawiamy projekt według Twoich wskazówek. Po akceptacji projektu strony przechodzimy do finalizacji naszej współpracy.
Krok 4
PUBLIKACJA STRONY
Wystawiamy fakturę i rozliczamy pozostałą kwotę usługi. Publikujemy Twoją stronę. Miło nam powitać Cię w internecie, powodzenia!
Krok 5
Zaprojektujemy Twoją stronę internetową. Po zakończonym projekcie chętnie pomożemy Ci zadbać o pozycję Twojej strony w internecie, doradzimy i przygotujemy właściwe dla ciebie i Twojego budżetu działania marketingowe. Razem zbudujmy markę.
Previous slide
Next slide

FAQ

Tak, Twoja strona zastanie stworzona na systemie zarządzania treścią (CMS) – WordPressie, który umożliwi Ci samodzielne, proste i intuicyjne zarządzenie treścią. Oczywiście zawsze będziesz mógł liczyć też na naszą pomoc, zarówno w małych jak i dużych zmianach.

Czas realizacji projektu prostej strony internetowej wynosi u nas do 7 dni roboczych, liczonych od momentu dostarczenia nam materiałów. 

Tak, tworzone przez nas strony są w pełni responsywne, oznacza to, że dostosowują się do rozmiaru ekranu każdego urządzenia przenośnego, na którym są wyświetlane.

Pierwszy rok hosting 2 GB + domena PL gratis. Po tym czasie koszt to 199 zł netto rocznie. Wysokość opłaty może się różnić w zależności od rodzaju wybranego pakietu hostingowego oraz od końcówki wybranej domeny.

Tak, jak najbardziej. Rozbudowa strony One-Page o dodatkowe podstrony, bądź dodanie nowych modułów do strony Multi-Page zawsze jest możliwe, wystarczy się z nami skontaktować.

Tak, o ile edycja nie zajmie nam więcej niż 15 minut wykonamy to dla Ciebie bezpłatnie. Jeśli zmiany będą wymagały poświęcenia większej ilości czasu, koszt takiej zmiany wyliczymy na podstawie ilości poświęconej pracy.

Tak, zlecając nam wykonanie strony internetowej i decydując się na nasz hosting, certyfikat SSL wraz z konfiguracją otrzymasz za darmo. Obecnie korzystamy z serwerów od SeoHost.

Tak, na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Jest to witryna zbudowana na wyłącznie jednej stronie (karcie), zaopatrzonej w menu i podzielonej na segmenty. Strona typu One-Page nie zawiera podstron. Jest to niezwykle popularne rozwiązanie, które sprawdza się świetnie w przypadku prostych stron wizytówek.

Strona typu Multi-Page to klasyczna rozbudowana strona www – zawiera podstrony. To rozwiązanie sprawdzi się lepiej w przypadku bardziej rozbudowanych stron internetowych.

Szukasz czegoś innego?

| Strony internetowe Olsztyn |