Strony internetowe Nysa

Zrobimy Ci stronę internetową, która będzie sprzedawać. Projektujemy responsywne i nowoczesne witryny internetowe. Korzystamy z systemu zarządzania treścią CMS, wybieramy go dla naszych klientów, ponieważ chcemy, aby każdy właściciel intuicyjnie mógł dokonać zmian na stronie, rozwijać ją. Zmiany na WordPress są niezwykle proste i szybkie.

Posiadanie strony internetowej, która dobrze komunikuje i sprawnie sprzedaje usługę jest najważniejszym elementem rozpoczęcia budowania silnej pozycji w internecie. Konkurencja nie śpi, podczas kiedy ty nie masz strony internetowej – inni promują swoje działania w sieci i korzystają z ogromnego potencjału internetu. Strona internetowa to prezentacja Twojej firmy, Twojej usługi, a najlepsze w niej jest to, że ma niskie koszty w porównaniu do ogromnego potencjału, jaki w niej drzemie.

Strony internetowe Nysa. Nasza firma zapewnia szereg usług, które pomagają przedsiębiorcom komunikować do klientów, rozwijać się w sieci i podnosić prestiż marki. W naszej ofercie znajdziesz analizę, projekty, kampanie marketingowe, pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Strony internetowe Nysa

Strony internetowe Nysa

Strona internetowa, która skutecznie sprzedaje i prezentuje firmę musi zawierać szereg elementów, jednym z  nich jest zadbanie o jej estetyczny wygląd, intuicyjne poruszanie się na niej użytkownika i jego doświadczenia podczas korzystania z niej, powinna się szybko ładować, dopasowywać do każdego rozmiaru ekranu. Zadbanie o aspekty takie jak czytelność strony, przy zachowaniu nowoczesnego designu jest dla nas kluczowe. Strona internetowa powinna być też prosta w obsłudze, powinna umieć nakierować użytkownika na skorzystanie z oferty. Zrobimy dla Ciebie taką stronę, dodatkowo zadbamy o to, żeby została stworzona na łatwym i przyjemnym systemie zarządzania treścią WordPress, który umożliwia Ci samodzielnie dokonywanie zmian. Każdy projekt strony, który wypuszczamy z naszych komputerów jest oparty o najwyższą technologię i posiada zabezpieczenia, masz pewność, że dane na stronie są zabezpieczone certyfikatem SSL. Podczas całego etapu tworzenia strony internetowej zapewniamy Ci kontakt z jednym specjalistą, który od początku pracuje na Twojej witrynie, dzięki czemu masz pewność, że osoba z którą rozmawiasz zna dokładnie Twoją wizję strony, zna specyfikę Twojej działalności i sprawnie wykonuje poprawki.

01

Start

One-Page

899 PLN*

02

Standard

Multi-Page

1499 PLN*

03

Pro

Multi-Page

2499 PLN*

*Podane ceny są cenami netto.

Strony internetowe Nysa – zaistniej w sieci i daj sie poznać klientom.

Strony internetowe Nysa

Przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność w Nysie i okolicach nie mogą pozwolić sobie na brak strony internetowej, ponieważ jest ona fundamentem wizerunku firmy. Przedsiębiorcy w okolicy dostarczają rozmaite usługi, a ze względu na dużą konkurencyjność okolicy o uwagę klienta trzeba zawalczyć. Pomożemy Ci i zaplanujemy z Tobą plan działań marketingowych oraz wykonamy stronę internetową. Strona da Ci podstawowe narzędzia, które pozwolą przekonać do skorzystania z Twojej oferty oraz sukcesywnie pozyskiwać coraz szersze grono odbiorców, a co za tym idzie zwiększać zyski. Dobrze zrobiona strona internetowa to kompendium wiedzy o firmie, jej wizytówka, prezentacja i daje pogląd na poziom Twoich usług. Pozwól skontaktować się z Tobą większej ilości klientów i zamów stronę internetową.

Każdy biznes potrzebuje swojej strony internetowej, a każda strona zaczyna się od pomysłu. Przedstaw nam swój pomysł, pomożemy Ci go wzielić w życie i zrobimy Ci wymarzoną stronę internetową. W razie potrzeby możemy pomóc Ci w wybraniu najlepszych rozwiązań, napiszemy za Ciebie teksty o Twojej firmie, stworzymy dla niej grafiki, dlatego, jeżeli wydaje Ci się, że nie masz wystarczającej ilości materiałów,  nic nie stoi na przeszkodzie. Przygotowaliśmy dla naszych klientów, którki i intuicyjny formularz, kilka pytań, które pomogą nam zrozumieć Ciebie i wizję tego jak ma wyglądać strona Twojej firmy.

Stworzymy Twoją stronę internetową WordPressie, jest on najpopularniejszym systemem zarządzania treścią. Ponad połowa stron w internecie jest oparta o ten system, co potwierdza, że jest bezkonkurencyjny. Stworzymy stronę internetową dla każdego rodzaju biznesu, witryna internetowa ma multum możliwości, możesz prowadzić bloga, mieć sklep internetowy, stronę hotelu, pisać poradniki, tworzyć katalogi. Jeżeli określimy cele dla Twojego biznesu, będziemy wiedzieć jakie działania przyniosą najlepszy efekt i pomożemy Ci wybrać najlepsze opcje dla strony.

Strony internetowe Nysa

Strona internetowa w Nysie pozwoli Ci dotrzeć do okolicznych klientów i zaprezentować im Twoją firmę. Na stronie możesz informować o nowościach, promocjach, robić konkursy, prowadzić bloga, ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Jeżeli prowadzisz kawiarnię na placu solnym, albo masz sklep odzieżowy na ul. wrocławskiej, to wiesz, że Twoi klienci to mieszkańcy okolic Nysy. W dzisiejszych czasach poczta pantoflowa nie wystarczy, chcąc zarabiać musisz wprowadzić swoją firmę do internetu i dać się znaleźć nowym klientom, którzy codziennie wyszukują usług z Twojej branży.

5 powodów dla których powinieneś mieć stronę internetową

Widoczna firma

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją usługę i firmę.

Efektywna poczta pantoflowa

Zadowoleni klienci mogą w łatwy sposób polecić dalej Twoje usługi i firmę.

skrócony czas sprzedaży

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą lepiej zaznajomieni z Twoimi usługami, realizacjami, cennikiem, itp.

usprawniene kontaktu z klientami

Dzięki stronie internetowej zasugerujesz klientom najdogodniejszą formę kontaktu dla Ciebie, może być to e-mail, telefon lub formularz kontaktowy. Klient musi wiedzieć jak do Ciebie dotrzeć, kiedy Twoja firma jest otwarta, jeśli mu tego nie pokażesz – uda się do innej firmy z którą kontakt okaże się prostszy.

Stworzenie więzi na linii marka-klient

Strona internetowa przekieruje klientów, na Twoje social media – jeśli klientowi spodoba się Twój content, na pewno zostanie z dłużej.

Strony internetowe Nysa
Dowiedz się jak wygląda współpraca z nami!
Przesuń w prawo
Szczegóły
Porozmawiamy o Twojej wizji strony. Uzgodnimy termin wykonania projektu oraz poprosimy Cię zaliczkę w wysokości 20% ceny strony.
Krok 1
Brief
Skontaktujemy się z Tobą w celu pokazania projektu Twojej strony. Otrzymasz od nas prototyp w pełni działającej i responsywnej strony stworzonej zgodnie z Twoimi wytycznymi.
Krok 2
Poprawki
Czekamy na akceptację projektu, bądź poprawki. Zależy nam na Twojej satysfakcji.
Krok 3
Akceptacja projektu
Poprawiamy projekt według Twoich wskazówek. Po akceptacji projektu strony przechodzimy do finalizacji naszej współpracy.
Krok 4
PUBLIKACJA STRONY
Wystawiamy fakturę i rozliczamy pozostałą kwotę usługi. Publikujemy Twoją stronę. Miło nam powitać Cię w internecie, powodzenia!
Krok 5
Zaprojektujemy Twoją stronę internetową. Po zakończonym projekcie chętnie pomożemy Ci zadbać o pozycję Twojej strony w internecie, doradzimy i przygotujemy właściwe dla ciebie i Twojego budżetu działania marketingowe. Razem zbudujmy markę.
Previous slide
Next slide

FAQ

Tak, Twoja strona zastanie stworzona na systemie zarządzania treścią (CMS) – WordPressie, który umożliwi Ci samodzielne, proste i intuicyjne zarządzenie treścią. Oczywiście zawsze będziesz mógł liczyć też na naszą pomoc, zarówno w małych jak i dużych zmianach.

Czas realizacji projektu prostej strony internetowej wynosi u nas do 7 dni roboczych, liczonych od momentu dostarczenia nam materiałów. 

Tak, tworzone przez nas strony są w pełni responsywne, oznacza to, że dostosowują się do rozmiaru ekranu każdego urządzenia przenośnego, na którym są wyświetlane.

Pierwszy rok hosting 2 GB + domena PL gratis. Po tym czasie koszt to 199 zł netto rocznie. Wysokość opłaty może się różnić w zależności od rodzaju wybranego pakietu hostingowego oraz od końcówki wybranej domeny.

Tak, jak najbardziej. Rozbudowa strony One-Page o dodatkowe podstrony, bądź dodanie nowych modułów do strony Multi-Page zawsze jest możliwe, wystarczy się z nami skontaktować.

Tak, o ile edycja nie zajmie nam więcej niż 15 minut wykonamy to dla Ciebie bezpłatnie. Jeśli zmiany będą wymagały poświęcenia większej ilości czasu, koszt takiej zmiany wyliczymy na podstawie ilości poświęconej pracy.

Tak, zlecając nam wykonanie strony internetowej i decydując się na nasz hosting, certyfikat SSL wraz z konfiguracją otrzymasz za darmo. Obecnie korzystamy z serwerów od SeoHost.

Tak, na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Jest to witryna zbudowana na wyłącznie jednej stronie (karcie), zaopatrzonej w menu i podzielonej na segmenty. Strona typu One-Page nie zawiera podstron. Jest to niezwykle popularne rozwiązanie, które sprawdza się świetnie w przypadku prostych stron wizytówek.

Strona typu Multi-Page to klasyczna rozbudowana strona www – zawiera podstrony. To rozwiązanie sprawdzi się lepiej w przypadku bardziej rozbudowanych stron internetowych.

Szukasz czegoś innego?

| Strony internetowe Nysa |