Strony internetowe Bełchatów

Projektujemy w pełni responsywne witryny internetowe. Wybieramy WordPress dla naszych klientów, ponieważ chcemy, żeby każdy właściciel strony był w stanie rozwijać swoją markę w sieci, a rozwijanie działań w internecie na WordPress jest niezwykle proste i intuicyjne.

Konkurencja w internecie jest coraz bardziej zaciekła, jak więc osiągnąć efekty w warunkach tak ostrej konkurecyjności w branżach? Najskuteczniejszym sposobem prezentacji naszej usługi jest stworzenie nowoczesnej strony internetowej, zaprojektowanie strony internetowej ma do tego relatywnie niewielkie koszty.

Wszystkie usługi, które pomogą rozwinąć Twoją firmę w internecie i komunikować do potencjalnych klientów, znajdziesz w naszej ofercie. Nasze działania obejmują analizy, projekty, kampanie, marketing w wyszukiwarkach.

Strony internetowe Bełchatów

Strony internetowe Bełchatów

Dbamy o to, aby projektowane przez nas strony były estetyczne i nowoczesne, przykładamy wagę do każdego szczegółu.  Wiemy, że klientami mogą być osoby w każdym wieku, dlategoo projektujemy je tak, aby były jak najbardziej czytelne i intuicyjne, przy zachowaniu tym samym nowoczesnego designu. Zależy nam też na tym, aby nasze strony były proste w obsłudze również dla Ciebie, dlatego projektujemy je na systemie zarządzania treścią WordPress, który umożliwia szybkie i samodzielne dokonywanie zmian na stronie. Każdy projekt oparty jest o najwyższą technologię, posiada wszystkie zabezpieczenia, ma certyfikat SSL.  Cały etap tworzenia strony jest realizowany przez jedną osobę z którą jesteś w ciągłym kontakcie, dzięki czemu projektant zna dokładnie Twoją wizję i specyfikę prowadzonej działalności, oraz sprawniej dokonuje ewentualnych poprawek.

01

Start

One-Page

899 PLN*

02

Standard

Multi-Page

1499 PLN*

03

Pro

Multi-Page

2499 PLN*

*Podane ceny są cenami netto.

Strony internetowe Bełchatów – zaistniej w sieci i daj się poznać klientom.

Strony internetowe Bełchatów

Przedsiębiorcy w Bełchatowie nie mogą pozwolić sobie na brak strony internetowej, ze względu na dużą dostępną ilość usług oferowanych przez innych przedsiębiorców. Jeżeli chcesz zaistnieć i zdobyć jak najwięcej klientów zaplanujemy z Tobą działania marketingowe i zrealizujemy stronę internetową. Strona internetowa to narzędzie, które pozwala docierać do coraz to szerszego grona odbiorców i zwiększać zysk. Jest to kompendium wiedzy o firmie, wizytówka Twojej firmy, to ona określa poniekąd poziom Twoich usług, pomaga skontaktować się klientom.

Każda strona internetowa zaczyna się od pomysłu, czasem jednak brakuje dokładnej wizji, dlatego nie tylko realizujemy Twoją wizję strony internetowej, ale też w razie potrzeby doradzamy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Mamy dla Ciebie krótki i intuicyjny formularz, który pozwoli nam określić, Twoją wizję strony lub zwiększyć szansę, że stworzymy stronę której oczekujesz.

Nasze strony bazują na WordPress, który jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią, ponad połowa stron w internecie jest oparta o ten system, co stanowi o jego bezkonkurencyjności. Dzięki WordPressowi tworzymy strony internetowe dla każdego rodzaju lokalnego biznesu. Powiedz nam co robi Twoja firma, a my zajmiemy się resztą. Witryna internetowa ma bardzo wiele możliwości, możesz prowadzić bloga, poradniki, stronę wizytówkę, sklep internetowy, stronę restauracji lub hotelu z systemme rezerwacji, katalogi, albo stronę e-learningową, dlatego jeżeli określimy cele dla Twojego biznesu, będziemy wiedzieć jakie działania przyniosą efekt w przypadku Twojej działalności.

Strony internetowe Bełchatów

Strona internetowa pozwoli Ci przekazać klientom gamę oferowanych przez Ciebie usług, pomoże polecić Twoje usługi i informować o nowościach i promocjach.

Jeżeli prowadzisz pasmanterię w centrum, lub myjnie samochodową na obrzeżach Bełchatowa, znaczna część Twoich klientów znajduje się w okolicach Bełchatowa, dlatego wprowadź z nami swoją firmę do internetu i daj znaleźć się potencjalnym klientom, którzy będą szukać Twoich usług w sieci.

5 powodów dla których powinieneś mieć stronę internetową

Widoczna firma

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją usługę i firmę.

Efektywna poczta pantoflowa

Zadowoleni klienci mogą w łatwy sposób polecić dalej Twoje usługi i firmę.

skrócony czas sprzedaży

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą lepiej zaznajomieni z Twoimi usługami, realizacjami, cennikiem, itp.

usprawniene kontaktu z klientami

Dzięki stronie internetowej zasugerujesz klientom najdogodniejszą formę kontaktu dla Ciebie, może być to e-mail, telefon lub formularz kontaktowy. Klient musi wiedzieć jak do Ciebie dotrzeć, kiedy Twoja firma jest otwarta, jeśli mu tego nie pokażesz – uda się do innej firmy z którą kontakt okaże się prostszy.

Stworzenie więzi na linii marka-klient

Strona internetowa przekieruje klientów, na Twoje social media – jeśli klientowi spodoba się Twój content, na pewno zostanie z dłużej.

Strony internetowe Bełchatów
Dowiedz się jak wygląda współpraca z nami!
Przesuń w prawo
Szczegóły
Porozmawiamy o Twojej wizji strony. Uzgodnimy termin wykonania projektu oraz poprosimy Cię zaliczkę w wysokości 20% ceny strony.
Krok 1
Brief
Skontaktujemy się z Tobą w celu pokazania projektu Twojej strony. Otrzymasz od nas prototyp w pełni działającej i responsywnej strony stworzonej zgodnie z Twoimi wytycznymi.
Krok 2
Poprawki
Czekamy na akceptację projektu, bądź poprawki. Zależy nam na Twojej satysfakcji.
Krok 3
Akceptacja projektu
Poprawiamy projekt według Twoich wskazówek. Po akceptacji projektu strony przechodzimy do finalizacji naszej współpracy.
Krok 4
PUBLIKACJA STRONY
Wystawiamy fakturę i rozliczamy pozostałą kwotę usługi. Publikujemy Twoją stronę. Miło nam powitać Cię w internecie, powodzenia!
Krok 5
Zaprojektujemy Twoją stronę internetową. Po zakończonym projekcie chętnie pomożemy Ci zadbać o pozycję Twojej strony w internecie, doradzimy i przygotujemy właściwe dla ciebie i Twojego budżetu działania marketingowe. Razem zbudujmy markę.
Previous slide
Next slide

FAQ

Tak, Twoja strona zastanie stworzona na systemie zarządzania treścią (CMS) – WordPressie, który umożliwi Ci samodzielne, proste i intuicyjne zarządzenie treścią. Oczywiście zawsze będziesz mógł liczyć też na naszą pomoc, zarówno w małych jak i dużych zmianach.

Czas realizacji projektu prostej strony internetowej wynosi u nas do 7 dni roboczych, liczonych od momentu dostarczenia nam materiałów. 

Tak, tworzone przez nas strony są w pełni responsywne, oznacza to, że dostosowują się do rozmiaru ekranu każdego urządzenia przenośnego, na którym są wyświetlane.

Pierwszy rok hosting 2 GB + domena PL gratis. Po tym czasie koszt to 199 zł netto rocznie. Wysokość opłaty może się różnić w zależności od rodzaju wybranego pakietu hostingowego oraz od końcówki wybranej domeny.

Tak, jak najbardziej. Rozbudowa strony One-Page o dodatkowe podstrony, bądź dodanie nowych modułów do strony Multi-Page zawsze jest możliwe, wystarczy się z nami skontaktować.

Tak, o ile edycja nie zajmie nam więcej niż 15 minut wykonamy to dla Ciebie bezpłatnie. Jeśli zmiany będą wymagały poświęcenia większej ilości czasu, koszt takiej zmiany wyliczymy na podstawie ilości poświęconej pracy.

Tak, zlecając nam wykonanie strony internetowej i decydując się na nasz hosting, certyfikat SSL wraz z konfiguracją otrzymasz za darmo. Obecnie korzystamy z serwerów od SeoHost.

Tak, na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Jest to witryna zbudowana na wyłącznie jednej stronie (karcie), zaopatrzonej w menu i podzielonej na segmenty. Strona typu One-Page nie zawiera podstron. Jest to niezwykle popularne rozwiązanie, które sprawdza się świetnie w przypadku prostych stron wizytówek.

Strona typu Multi-Page to klasyczna rozbudowana strona www – zawiera podstrony. To rozwiązanie sprawdzi się lepiej w przypadku bardziej rozbudowanych stron internetowych.

Szukasz czegoś innego?

| Strony internetowe Bełchatów |