Social Media

Czy chcesz skutecznie dotrzeć do klientów i zwiększyć ropoznawalnośc marki? Dzięki skutecznej komunikacji możesz budować relacje z klientami, zwiększać świadomość marki oraz pozyskać nowych klientów. Regularna publikacja treści i komunikacja z odbiorcami pozwoli Ci poznać ich potrzeby i oczekiwania. Nie zwlekaj – zacznij korzystać z możliwości, jakie dają Ci media społecznościowe i zwiększ swoje szanse na sukces w internecie. Opowiedz nam o Twojej firmie, zobaczmy jak możemy Ci pomóc!
Z social mediów korzysta ok. 83% osób powyżej 13. roku życia.
83%
Średni dzienny czas spędzony w social mediach to 144 minuty dziennie, to 10% doby.
10%
33% konsumentów woli kontakt przez social media niż rozmowę telefoniczną.
33%
71% konsumentów, którzy mieli pozytywne relacje z marką w social media, chętniej polecaą innym osobom.
71%
54% ludzi wykorzystuje social media do sprawdzenia opinii na temat produktu lub usługi.
54%

Pozwól sobie zaufać

Poznaj potrzeby klientów i zwiększ rozpoznawalność marki

Oferujemy skuteczne prowadzenie kont na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Dzięki naszym usługom będziesz mieć pewność, że Twoje konta będą regularnie aktualizowane i atrakcyjnie zaprezentowane.

Start

od 400

PLN netto/msc.

Dopiero założyłeś social media? A może chciałbyś skupić się na swojej usłudze i szukasz firmy której możesz zaufać i przekazać prowadzenie Twoich Sociali? Chętnie pomożemy!  

Standard

od 600

PLN netto/msc.

Zamierzasz wystartować na poważnie, lub masz już wierne grono odbiorców, którzy chętnie sprawdzą co słychać na Twoich socialach? Chętnie poznamy Twoją markę i dołożymy cegiełkę do jej rozwoju!

Pro

od 1000

PLN netto/msc.

Twoja firma się rozwija? Dużo się u Ciebie dzieje i chciałbyś by Twoi obserwujący byli na bieżąco? Jeśli tak pakiet PRO jest dla Ciebie. Jeśli poważnie traktujesz rozwój Twojej firmy w social mediach chętnie podejmiemy z Tobą współpracę!

Regularnie prowadzone social media powinny odzwierciedlać vibe marki. Wiemy, że każda branża ma swoje indywidualne potrzeby, chętnie poznamy Twoją markę. Uzupełnij formularz i umówmy się na konsultację po której przygotujemy ofertę pod Twoje potrzeby.

Nasz proces
Dowiedz się jak wygląda współpraca z nami!
Przesuń w prawo
pierwszy kontakt
Porozmawiamy o Twojej firmie, jakie oferujesz usługi, na jakim obszarze działasz oraz jakie są Twoje plany.
Krok 1
Analiza
Gdy już Cię poznamy, siadamy do analizy. Przeprowadzimy audyt Twojej obecnej działalności na social mediach, przeanalizujemy konkurencję i przygotujemy dla Ciebie ofertę.
Krok 2
Wybierasz pakiet
W ofercie przedstawimy Ci co możemy osiągnąć i w jakim budżecie, oczywiście zawsze służymy doradztwem, znajdziemy najlepsze rozwiązanie.
Krok 3
Czas start
Podpisujemy umowę i rozpoczynamy prowadzenie Twoich sociali. Największe efekt osiągniemy działając wspólnie, dlatego będziemy w stałym kotakcie!
Krok 4
Raport
Po każdym miesiącu zdajemy raport z naszych działań, wyników i celów na przyszłość.
Krok 5
Pozycjonowanie to inwestycja. Naszym wspólnym celem jest Twój sukces.
Razem zbudujmy markę.
Zacznijmy
Previous slide
Next slide

FAQ

Nie, podejmiemy się każdego wyzwania. W formularzu kontaktowym wybierz opcję indywidualna oferta i opisz nam swoje zlecenie. 

Uzupełnij formularz, z chęcią przygotujemy dla Ciebie próbkę. 

Tak, na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

Umowę zawieramy na 12 miesięcy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jesteśmy pewni swojej usługi i nie zamierzamy Cię wiązać długimi okresami wypowiedzeń.