Uwaga

Czytanie tekstu poniżej może zmienić Twój punkt widzenia i wyprzedzić konkurencję.

(Oczywiście poza konkurencją, która już to przeczytała)

(Ostrzegamy, że wzrost liczby klientów grozi dłuższą pracą)

6 powodów dla których powinieneś mieć stronę internetową

Jest ich więcej, ale nie chcemy zanudzać...

Senti został zatrudniony w celu wywołania Twojego uśmiechu - daj nam znać, czy zdał egzamin - dostanie premię w smaczkach.

Widoczna firma

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą mogli znaleźć Twoją usługę i firmę.

Efektywna poczta pantoflowa

Zadowoleni klienci mogą w łatwy sposób polecić dalej Twoje usługi i firmę.

Skrócony czas sprzedaży

Dzięki stronie internetowej potencjalni klienci będą lepiej zaznajomieni z Twoimi usługami, realizacjami, cennikiem, itp.

Usprawnienie kontaktów z klientami

Dzięki stronie internetowej zasugerujesz klientom najdogodniejszą formę kontaktu dla Ciebie, może być to e-mail, telefon lub formularz kontaktowy. Klient musi wiedzieć jak do Ciebie dotrzeć, kiedy Twoja firma jest otwarta, jeśli mu tego nie pokażesz – uda się do innej firmy z którą kontakt okaże się prostszy.

Stworzenie więzi na lini marka-klient

Strona internetowa przekieruje klientów, na Twoje social media – jeśli klientowi spodoba się Twój content, na pewno zostanie z dłużej.

Masz stronę internetową, w profilu google moja firma widzisz wyświetlenie, ale brak zgłoszeń od klientów?

Jeśli tak jest, w 99% przypadków winna jest Twoja strona internetowa, napisz do nas, wyślij nam link do strony, a bezpłatnie podpowiemy dlaczego tak jest oraz zaproponujemy konieczne zmiany.

Czy warto?

Strona internetowa to inwestycja = MUSI SIĘ ZWRÓCIĆ

Koszt strony internetowej jest jednorazowy – 100% gwarancji zwrotu inwestycji – mało, która inwestycja zagwarantuje Ci stu procentowy zwrot. Pozostaje tylko pytanie, jak szybko?

Dzięki Google Moja Firma nawiążesz kontakt z klientami za darmo.

Bezpłatne konto w usłudze GMF pozwala łatwo nawiązywać kontakt z klientami w wyszukiwarce i Mapach Google. Mapy Google to miejsce gdzie klienci lubią szukać usług – powód jest prosty, każdy chce znaleźć usługę jak najbliżej miejsca swego zamieszkania. W dzisiejszych czasach liczy się czas i to właśnie Ci klienci zagwarantują zwrot z inwestycji, którą jest witryna internetowa.

Profil Google Moja Firma powinien być aktualny. Godziny otwarcia, zdjęcia, krótki opis Twoich usług oraz dane kontaktowe.

Wizytówka Google zapewni Ci dotarcie do większego grona potencjalnych klientów, a także ułatwi znalezienie drogi do siedziby Twojej firmy. Z badań wynika, że firmy, które mają zweryfikowane informacje w Google Moja Firma + link do strony internetowej są dwa razy częściej uważane za godne zaufania.

Dlaczego tak jest? Zadaj sobie proste pytanie, jeżeli nie wierzysz w swoją firmę na tyle, by zainwestować w stronę internetową, jak klient ma uwierzyć w Twoją usługę?

Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów i zwiększyć przychody KONIECZNIE TO PRZECZYTAJ i dowiedz się dlaczego warto pozycjonować stronę.

Wyższa pozycja strony = więcej wyświetleń = więcej klientów
Na pierwszy rzut oka rachunek jest prosty, jednak tak samo jak strona internetowa, pozycjonowanie to inwestycja. Twoja firma nie potrzebuje wyświetleń – potrzebuje klientów.

Poznaj nieuczciwe praktyki specjalistów branży SEO

pozycjonowanie nieefektywnych fraz.

Firmy/branże różnią się – nic odkrywczego, mimo to pozycjonowanie często opiera się na zdobyciu wyświetleń często ze słów kluczowych, które nie zapewnią Twojej firmie klientów. Prawda jest taka, że efekt efektowi nierówny. Jako przykład nieuczciwych praktyk posłużymy się case’m z branży basenów ogrodowych.

Przykład z życia wzięty...

Konkurencyjna firma zaproponowała tanio i szybko klientowi zdobycie 1000 wyświetleń miesięcznie, ale przy użyciu poniższych fraz.

  • od kiedy otwierają baseny 390
  • jak często włączać pompę w basenie 320
  • jak podłączyć pompę do basenu 390
  • jak dbać o wodę w basenie 390

Zastanówmy się czy osoba, która szuka informacji o dacie otwarcia basenu szuka basenu ogrodowego, użytkownik, który szuka informacji na temat podłączenia pompy lub jak dbać o wadę prawdopodobnie ma już basen, więc po co mu drugi.

Efektywniej byłoby skupić się na frazach typu:

  • Basen kompozytowy 390
  • Ile kosztuje basen ogrodowy 90
  • Gdzie można kupić basen 30
  • Gdzie kupić basen 40

Te frazy dadzą nam średnio 500 wyświetleń – 2 razy mniej niż poprzednie. W przeciwieństwie jednak do fraz, które zapewniłyby nam więcej wyświetleń, te frazy są efektywne – mówimy tu o 500 potencjalnych klientach. Nawet gdyby na basen zdecydowałyby się 2 osoby z 500 odwiedzających naszą stronę – inwestycja jaką jest pozycjonowanie się już zwróciła.  

E-marketing ZAWSZE wymaga indywidualnego podejścia, a jego głównym celem jest zwrot inwestycji klienta. Każdy biznes jest inny – wszystko zależy od usługi, którą oferujesz i Twojej infrastruktury. Porozmawiajmy o zwiększeniu Twoich przychodów – na podstawie ceny Twoich usług, obliczymy jaka ilość wyświetleń w granicach Twojego budżetu jest możliwa i ile potencjalnych klientów będziemy w stanie dla pozyskać.

Uczciwa umowa

Nie chcemy trzymać klientów na siłę, jesteśmy pewni swojej pracy. Nie ma u nas 24-miesięcznych umów bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia, uważamy, że takie podejście jest co najmniej zastanawiające. W przeciwieństwie do konkurencji nie trzymamy klientów na siłę, nasza umowa jest prosta i czytelna, okres wypowiedzenia wynosi 2miesiące a jej warunki są wręcz niespotykane.