Strona główna>Pozycjonowanie>Pozycjonowanie Opole

Pozycjonowanie stron internetowych Opole

Pozycjonowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania to dla wielu przedsiębiorców najbardziej efektywne i przede wszystkim najskuteczniejsze działanie marketingowe w internecie, które możemy polecić naszym klientom. Jeżeli chcesz wygenerować większą sprzedaż swoich usług, pozyskać nowych klientów, to inwestycja w marketing internetowy i pozycjonowanie strony internetowej jest dla Ciebie. Kiedy potencjalny klient chce skorzystać z jakiejś usługi, wysoce prawdopodobnym jest, że rozpocznie swoje poszukiwania właśnie w internecie, wpisując usługę w wyszukiwarkę internetową, z których w Polsce najpopularniejsze jest Google.

Jeżeli jesteś właścicielem strony internetowej, nawet dobrze przygotowanej wizualnie, sprzedażowej i nowoczesnej – nie przyczyni się ona do wzrostu ilości klientów, jeżeli nie będzie doskonale widoczna dla potencjalnego klienta na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania daje nam ogromne korzyści, wyświetlanie się w lokalnych wynikach wyszukiwania i pozycjonowanie lokalnie, a co za tym idzie dobra widoczność w Google pozwala wyprzedzić konkurencję, która w dzisiejszych czasach jest ogromna. Decydując się na zatrudnienie profesjonalnej firmy, która dba o lokalne pozycjonowanie strony internetowej, która zna algorytmy Google oraz korzysta ze sprawdzonych technologii jest najlepszym i najprostszym sposobem, który pozwoli wygenerować dużą liczbę wejść na stronę i zadbać o wyświetlanie się jej potencjalnie zainteresowanym klientom.

Pozycjonowanie stron internetowych Opole

Większość branż w Polsce ma już swoich ogólnopolskich liderów branży, są to firmy, które od lat korzystają z marketingu internetowego. Jeżeli myślisz, że nie dasz rady ich przebić, a Twoja strona nie wyprzedzi liderów, jesteś w błędzie, wystarczy, że skupisz się na konkretnym geograficznym obszarze na którym świadczysz usługi. Nikt tak jak ty nie zna specyfiki swojego regionu, to właśnie dla firm, które świadczą usługi lokalnie, powstało pozycjonowanie lokalne stron internetowych. Jest to rozwiązanie, które wyniesie Twoją stronę internetową w wynikach wyszukiwania Google w Opolu, gdzie masz swoich klientów. Jeżeli Twoi klienci zamieszkują konkretny region w województwie opolskim, wyniesiemy Twoją witrynę na szczyt listy wyszukiwań w tym regionie, nie mogłeś trafić lepiej, ponieważ Local SEO – czyli pozycjonowanie lokalne jest stworzone po to, aby docierać tylko do użytkowników z konkretnego obszaru faktycznie zainteresowanych Twoją usługą lub zakresem prowadzonej działalności w Opolu i okolicach. Pozycjonując stronę internetową lokalnie, wybierając Opole masz pewność, że koszty będą niższe niż ogólnopolskie, a inwestycja będzie jeszcze bardziej opłacalna.

Prowadzisz restaurację na placu Wolności w Opolu? A może jesteś właścicielem sklepu odzieżowego na ul. Reymonta? Każdy przedsiębiorca z Opola zdaje sobie sprawę, że większość jego klientów jest właśnie z Opola i jego okolic, pomimo poczty szeptanej, nadal korzystają oni z wyszukiwarki internetowej i tam szukają usług – to na nich powinieneś skupić się planując swój marketing internetowy oraz zdecydować się na pozycjonowanie lokalne. Google ma swoją hierarchię, doskonale wiesz, że wpisując „Mechanik Opole” nie zaglądasz na 5,10, czy 15 stronę wyników wyszukiwania, sprawdzasz wyniki, które pojawią się na samym szczycie, tak też robią Twoi potencjalni klienci, jeżeli zaistniejesz na szczycie ich listy wyszukiwań – zdobędziesz ich.

Co to jest pozycjonowanie lokalne? Pozycjonowanie stron internetowych to nic innego jak dbanie o ich wynik wyświetlania się w wynikach wyszukiwania, jak sama nazwa wskazuje pozycjonowanie lokalne jest tym samym pozycjonowaniem, jednak obszar jego działania nie wykracza poza określony region. Pracując nad pozycjonowaniem lokalnym w Opolu, jesteśmy skoncentrowani na podnoszeniu pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania dla regionalnych słów kluczowych. Chcąc pozyskać klientów z Opola i okolic, wdrożenie pozycjonowania lokalnego jest dla Ciebie, możesz do nas napisać lub zadzwonić, a bezpłatnie skonsulutujemy Twoją pozycję i przedstawimy Ci ofertę pozycjonowania dla Twojej firmy.

Lokalne Pozycjonowanie stron internetowych Opole

Zależy nam na tym, aby klient wiedział za co płaci i co dla niego robimy, lubimy jasne sytuacje. Musisz zrozumieć oferowaną przez nas usługę, dlatego w skrócie rzecz ujmując – aby pojawiać się na szczycie list wyszukiwania w jakims obszarze geograficznym masz dwie opcje. Pierwszą z opcji jest opłacanie reklam w Google, wtedy Twoja witryna pojawi się na górze z dopiskiem „reklama”. Drugą, budzącą zaufanie klienta opcją jest wypozycjonowanie Twojej strony tak, aby pojawiała się na górze list wyszukiwań zaraz pod reklamami, te pozycje to organiczne wyniki wyszukiwania, różnią się od płatnych tym, że są trwalsze, budowanie z czasem, wywolują zaufanie u odbiorców oraz budują pozycję ekspercką firmy w internecie. Aby przemieszczać stronę internetową w górę po szczebelkach organicznych wyników wyszukiwania, firma, którą do tego zatrudniasz musi wdrażać rozwiązania SEO, które cały czas poprawiają widoczność witryny. Co robi taka firma? Wszystkie działania firm, które podnoszą pozycje w Google można podzielić na dwa główne segmenty – działania „on site” na stronie internetowej i działania „off-site” poza stroną internetową. Wycena pozycjonowania lokalnego dla firmy i jej strony www uzależniona jest od kilku czynników, pierwszym z nich jest konkurencja branży, to ile firm musisz przebić, jakie działania oni zdążyli wykonać przed Tobą ma znaczenie, musimy je dogonić. Kolejnym ważnym elementem jest efekt jaki chcesz uzyskać i oczywiście nakład pracy dedykowanego specjalisty, który będzie pracował nad Twoją stroną i jej pozycjonowaniem lokalnym.

Pozycjonowanie stron internetowych Opole – szansa na rozwój Twojej firmy.

W Opolu zmiany w usługach zachodzą dynamicznie, lokalni przedsiębiorcy nie powinni poprzestawać na minimalnych działaniach marketingowych w internecie jakim jest, np. założenie FanPage lub strony internetowej. Chcąc osiągać zysk, powinieneś rozważyć pozycjonowanie lokalne w Opolu Twojej strony internetowej, która w przeciwnym razie jest niepotrzebnym wydatkiem, jeżeli nie przynosi napływu nowych klientów i nie podnosi świadomości o marce lokalnie. Naszym zdaniem każdy właściciel działalności, który ma witrynę internetową powinien rozpocząć działania mające na celu promowanie tej strony. Najefektywniejszym sposobem promowania stron w internecie jest jej pozycjonowanie lokalne w wynikach wyszukiwania w Opolu. Dobra wiadomość jest taka, że pozycjonując strony lokalnie i skupiając się na określonym regionie, wyprzedzisz ogólnopolskie marki i dotrzesz do klientów realnie zainteresowanych Twoją usługą w okolicy, co przełoży się na dochód firmy, podniesie ilość nowych klientów oraz podwyższy ruch organiczny na stronie internetowej, dając impuls do jeszcze większej widoczności witryny.

Pozycjonowanie Opole

Decydując się na pozycjonowanie lokalne w Opolu Twojej strony internetowej, masz pewność, że wybrałeś najleszą formę marketingu internetowego, która przynosi realny zysk i wpływa na wizerunek marki.

Zobacz dlaczego lokalne pozycjonowanie w Opolu daje najlepsze efekty:

Sprawdz na czym polega skuteczne pozycjonowanie:

Jest znacznie tańsze i efektywniejsze niż klasyczne kampanie w formie ulotek, bilbordów.

Efektywnie zwiększa ruch na Twojej stronie już po dwóch/ trzech miesiącach.

Local SEO nie wymaga tak dużego budżetu i czasu jak pozycjonowanie o zasięgu ogólnopolskim

Podczas działań local SEO zoptymalizujemy Twoją stronę internetową.

Dociera do mieszkańców Twojego miasta, osób potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Dzięki lokalnemu pozycjonowaniu zyskasz przewagę nad konkurencją.

Dzięki local SEO zbudujesz silną markę osobistą.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne i co to jest SEO?

Optymalizacja pod silnik wyszukiwarki to inaczej SEO (ang. Search Engine Optimization). Jak sama nazwa SEO wskazuje, działania te oscylują wokół optymalizacji stron dopasowując się do silnika wyszukiwarki internetowej, tak aby podnieść pozycję witryny internetowej w wynikach Google. Twoja strona internetowa, która jest pozycjonowana, jest więc inaczej ujmując stale optymalizowana dla wyszukiwarki internetowej, tak aby uzyskać w niej wysoki wynik i móc zostać zauważona przez potencjalnego klienta, który właśnie wyszukuje usługę z Twojej branży w regionie Opola. Dla zobrazowania działania tego mechanizmu, możemy posłużyć się prostym przykładem – jeżeli ktoś w Opolu wpiszę w wyszukiwarce „ubrania sportowe” najpewniej jest zainteresowany zakupem takich ubrań, jeżeli prowadzisz sklep z odzieżą sportową w Opolu po skorzystaniu z naszych usług – wyświetlisz się temu użytkownikowi w czołówce wyników wyszukiwania. Twoja strona internetowa zostanie zauważona, potencjalny klient wejdzie w nią i zobaczy, że ma do sklepu blisko, większa szansa więc, że postanowi się do niego udać.

Lokalne pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania jest zatem stworzone do tego, aby każdy kto mieszka w okolicy Opola, wpisując hasła z Twojej branży w Google mógł zobaczyć Twoją stronę, zamiast stron konkurencji, albo jakiś dużych ogólnopolskich firm. Jesteśmy w stanie to zrobić i pozyskać dla Ciebie klientów z okolic, napisz do nas, a omówimy z Tobą plan działania.

Musisz wiedzieć, że na pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania składają się elementy takie jak linki i treści, które prowadzą z innych stron bezpośrednio do Twojej. Ile ich powinniśmy zdobyć, aby pojawić się jako pierwsi w Google? Pierwszym krokiem, aby to ocenić jest znalezienie najlepszych dla Twojej firmy słów kluczowych, na które będziesz pojawiał się w Google i wycena ich. Jeśli się z nami skontaktujesz, znajdziemy te słowa i wycenimy bezpłatnie usługę.

Tworząc dla klienta strategię marketingu w sieci, aspekty na które zwracamy uwagę to:

Zgromadzenie trzech powyższych danych jest najważniejsze, aby móc przygotować dla Ciebie spersonalizowany plan działania i najlepszą kampanię marketingową. Najważniejszym etapem w naszej współpracy jest ten pierwszy, kiedy ustalamy na czym nam zależy, co chcemy osiągnąć, przeanalizujemy sytuację na rynku, porozmawiamy i sprawdzimy działania konkurencji w internecie. Ten etap jest najważniejszy, ponieważ podczas skrupulatnego audytu jesteśmy w stanie dostrzec obszary działalności w internecie, które pominęła nasza konkurencja, co pozwoli nam szybciej ją wyprzedzić. Każde nasze działanie począwszy od słów kluczowych poprzez linki i treści będą zmierzały do wcześniej, wspólnie ustalonego celu i konkretnego efektu.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Optymalizacja pod silnik wyszukiwarki to inaczej SEO (ang. Search Engine Optimization). Jak sama nazwa SEO wskazuje, działania te oscylują wokół optymalizacji stron dopasowując się do silnika wyszukiwarki internetowej, tak aby podnieść pozycję witryny internetowej w wynikach Google. Twoja strona internetowa, która jest pozycjonowana, jest więc inaczej ujmując stale optymalizowana dla wyszukiwarki internetowej, tak aby uzyskać w niej wysoki wynik i móc zostać zauważona przez potencjalnego klienta, który właśnie wyszukuje usługę z Twojej branży w regionie Opola. Dla zobrazowania działania tego mechanizmu, możemy posłużyć się prostym przykładem – jeżeli ktoś w Opolu wpiszę w wyszukiwarce „ubrania sportowe” najpewniej jest zainteresowany zakupem takich ubrań, jeżeli prowadzisz sklep z odzieżą sportową w Opolu po skorzystaniu z naszych usług – wyświetlisz się temu użytkownikowi w czołówce wyników wyszukiwania. Twoja strona internetowa zostanie zauważona, potencjalny klient wejdzie w nią i zobaczy, że ma do sklepu blisko, większa szansa więc, że postanowi się do niego udać.

Lokalne pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania jest zatem stworzone do tego, aby każdy kto mieszka w okolicy Opola, wpisując hasła z Twojej branży w Google mógł zobaczyć Twoją stronę, zamiast stron konkurencji, albo jakiś dużych ogólnopolskich firm. Jesteśmy w stanie to zrobić i pozyskać dla Ciebie klientów z okolic, napisz do nas, a omówimy z Tobą plan działania.

Musisz wiedzieć, że na pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania składają się elementy takie jak linki i treści, które prowadzą z innych stron bezpośrednio do Twojej. Ile ich powinniśmy zdobyć, aby pojawić się jako pierwsi w Google? Pierwszym krokiem, aby to ocenić jest znalezienie najlepszych dla Twojej firmy słów kluczowych, na które będziesz pojawiał się w Google i wycena ich. Jeśli się z nami skontaktujesz, znajdziemy te słowa i wycenimy bezpłatnie usługę.

Tworząc dla klienta strategię marketingu w sieci, aspekty na które zwracamy uwagę to:

Zgromadzenie trzech powyższych danych jest najważniejsze, aby móc przygotować dla Ciebie spersonalizowany plan działania i najlepszą kampanię marketingową. Najważniejszym etapem w naszej współpracy jest ten pierwszy, kiedy ustalamy na czym nam zależy, co chcemy osiągnąć, przeanalizujemy sytuację na rynku, porozmawiamy i sprawdzimy działania konkurencji w internecie. Ten etap jest najważniejszy, ponieważ podczas skrupulatnego audytu jesteśmy w stanie dostrzec obszary działalności w internecie, które pominęła nasza konkurencja, co pozwoli nam szybciej ją wyprzedzić. Każde nasze działanie począwszy od słów kluczowych poprzez linki i treści będą zmierzały do wcześniej, wspólnie ustalonego celu i konkretnego efektu.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych Opole?

Zadając sobie pytanie ile kosztuje pozycjonowanie lokalne stron internetowych w Opolu, niestety nie uzyskasz od razu odpowiedzi. Budżet, który będziesz musiał przeznaczyć, jest zależny od celu i efektów jakie chcesz uzyskać, a mogą być one różne. Aby wyprzedzić konkurencję i być w czołówce, musimy wspólnie dokonać analizy szeregu okoliczności. Opole to miasto z bardzo wysokim stopniem konkurencyjności, dlatego cena usługi pozycjonowania zależy od ilości konkurencji, od atrakcyjności fraz kluczowych, ilości linków, które musimy pozyskać, aby znaleźć się na konkretnej pozycji, ilości treści i tekstów do napisania i pozyskania oraz czasu jaki zajmie pozycjonowanie. To właśnie dlatego tak ciężko jest znaleźć jedną wypośrodkowaną kwotę, która będzie obowiązywać, nie byłoby to fair w stosunku do wielu przedsiębiorców, u których działania mogą być mniejsze, a nie chcemy, abyś przepłacał. Naszym wspólnym celem jest Twój sukces, chcemy żebyś został z nami jak najdłużej, dlatego chcemy cały czas podnosić efekty naszej pracy z Twoją stroną. Skontaktuj się z nami bezpłatnie, a przeanalizujemy Twoją sytuację i pokażemy Ci najlepszy plan działania oraz przedstawimy propozycję współpracy.

Co zyskasz pozycjonując lokalnie swoją stronę?

Wybierając naszą ofertę i chcąc pozycjonować lokalnie stronę w Nysie, otrzymasz od nas:

Analizę słów kluczowych,

Analizę mamy we krwi, setki godzin spędzonych nad analizowaniem słów kluczowych dla klientów dały efekty, jesteśmy w tym niezawodni. Dzięki naszemu doświadczeniu i najnowszym narzędziom, z których korzystamy możemy przejrzeć na wylot co robi Twoja konkurencja, na czym się skupia, tak aby opracować szybki plan wyprzedzenia jej. Możemy sprawdzić o co pytają Twoi nowi, potencjalni klienci w Google i już zawczasu odpowiedzieć na ich pytania. Określimy najlepsze frazy kluczowe dla Twojej strony.

Optymalizację SEO Twojej Strony

Jak już wyżej pisaliśmy, SEO to optymalimalizacja pod silnik wyszukiwarki. Jasne więc jest, że nasze działania ogniskują się wokół optymalizowania strony technicznej Twojej witryny. Nasze czynności skupimy na poprawnym linkowaniu wewnętrznym – rozbudujemy je, poprawimy aktualne treści, dodamy teksty, dopilnujemy aby szata graficzna była przyjazna dla użytkowników i intuicyjna. To właśnie struktura i treści Twojej strony mają ogromne znaczenie.

Uczciwą Umowę

Jesteśmy pewni swoich działań, dlatego nie chcemy trzymać klientów na siłę długimi i skomplikowanymi umowami. Nasi klienci cenią sobie warunki zawieranej umowy, ponieważ jesteśmy przekonani o powodzeniu powierzonej nam misji. Sami nie lubimy długich umów, dlatego też ich nie wymagamy, cenimy sobie wolność. Spotykaliśmy się wielokrotnie z klientami, którzy byli związani na 24 miesiące z firmą obsługującą SEO, bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia umowy, uważamy, że takie podejście nie jest fair, ponieważ jeśli działania nie przynoszą zamierzonych efektów, np. nie dzwoni więcej klientów – nasz klient i tak od nas odejdzie i nie poleci nas dalej. Nasza umowa to 2 miesiące okresu wypowiedzenia, jest prosta i czytelna, a warunki rewelacyjne :).

Monitoring & Raporty

Nasza firma zapewnia całodobowy monitoring pozycji słów kluczowych, które wybraliśmy dla Twojej witryny internetowej. Możemy na bieżąco modyfikować działania, reagować na zmiany i dostosowywać Twoją witrynę do wymagań Google. Wybierając u nas ofertę pozycjonowanie lokalne, będziemy razem z Tobą świętować wzloty i szybko reagować na wszelkie spadki, przejrzysty raport pozwoli Ci rozeznać się co miesiąc nad przeprowadzonymi przez nas działaniami. Raport zawiera wyniki, które udało nam się uzyskać i poczynione działania, ponieważ wierzymy, że każdy klient powinien wiedzieć dokładnie za co płaci, lubimy jasne sytuacje i chcemy być przejrzyści.

Doradztwo & Wsparcie

Jesteśmy drużyną, której misją jest pozycjonowanie Twojej strony internetowej, chcemy rozmawiać i zawsze służymy Ci wsparciem i doradztwem. Musisz wiedzieć, że jesteśmy dla Ciebie i też zależy nam na wynikach Twojej firmy, to świadczy o naszej skuteczności i jest naszym porfolio. Jeżeli chciałbyś skonsultować z nami jakiekolwiek działania marketingowe, jesteśmy do Twojej dyspozycji, porozmawiamy o wynikach kampanii, zmienimy budżet na pozycjonowanie, wdrożymy inne rozwiązania. Możemy też rozwinąć już prowadzone działania SEO, albo dodać nowe segmenty, np. PPC. Każdy nasz klient ma numer telefonu do swojego specjalisty, który zna od podszewki jego stronę i pracuje na niej.

Kompleksowość

Chcemy móc powiedzieć o swojej firmie, że zapewnia kompleksowe rozwiązania. Ale co to właściwie znaczy? Dążymy do tego, aby być miejscem, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie, poczuje się swobodnie i będzie mógł rozwijać swoje działania marketingowe o kolejne etapy. Na pozycjonowaniu nasza pasja się nie kończy, pomożemy Ci rozbudować stronę internetową, albo zrobić ją od nowa, wydrukujemy i zaprojektujemy banery reklamowe, zamówimy Ci nawet koszulki i kubki na imprezę firmową :), poprowadzimy media społecznościowe. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, jeśli masz pomysł na biznes i nie wiesz jak się za to zabrać – stworzymy Ci logo i zadbamy o wszystko od podstaw. Wystarczy napisać, przekonaj się, że chcemy pomagać i jesteśmy w tym dobrzy.

O nas

Co robimy poza pozycjonowaniem lokalnym?

Pozycjonowanie lokalne to tylko jedna gałąź naszej działalności. Prowadzimy też inne działania marketingowe, tworzymy strony internetowe, odpowiemy na każde pytanie i zawsze odbierzemy telefon. Wysłuchamy Twoich pomysłów i postaramy się zrealizować Twoją wizję oraz poprowadzić działania tak, aby były jak najlepsze dla Twojej firmy. Wiemy, że hasła takie jak „profesjonalna i kompleksowa usługa” są już osłuchane, dlatego napiszemy tylko, że pomoc przedsiębiorcom nas uszczęśliwia i zrobimy oraz wypozycjonujemy Ci stronę, ponieważ po prostu lubimy to robić.

Wszystkie nasze strony mają nowoczesną oprawę graficzną oraz są intuicyjne, projektujemy strony tak, żeby były czytelne, estetyczne i pasowały do wizerunku firmy. Gwarantujemy, że każda strona będzie się wyświetlała idealnie na każdym ekranie i nie będzie robiona na gotowym szablonie. Powiedz nam czego oczekujesz od strony, a taka będzie.

Czym jest content marketing i dlaczego go potrzebujesz? Jego zadaniem jest docieranie za pomocą treści do jak największej grupy odbiorców, która faktycznie taką treścią jest zainteresowana i będzie ona dla niej wartościowa. Prowadzenie bloga, treści eksperckie, poradniki, opisy, recenzje, social media – napisz nam czego potrzebujesz albo jak widzisz swoją firmę a my zaprojektujemy dedykowany dla Ciebie plan działania.

Nawiązanie kontaktu z potencjalnym klientem jest bardzo ważne, reklamy PPC to reklamy za które płacisz tylko wtedy kiedy są skuteczne (płacisz za kliknięcie). Co to oznacza? Osoby faktycznie zainteresowane usługą postanowiły wejść i przeczytać co masz do zaoferowania, w tym modelu najcześciej rozliczane są kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google, czyli Google Ads, ale to też być reklamy na social mediach.

Jesteś zainteresowany pozycjonowaniem Twojej strony? 
Zapraszamy do kontaktu!

| Pozycjonowanie stron internetowych Opole |