Pozycjonowanie stron internetowych Łódź

Jeśli jesteś właścicielem lokalnej firmy i chcesz promować swoją markę, SEO jest najlepszą opcją. Nawet najlepiej zaprojektowana strona internetowa nie pomoże Ci pozyskać nowych klientów, jeśli nikt jej nie odwiedzi. Klienci zostaną z Tobą na długo, jeśli masz intuicyjny interfejs użytkownika, oryginalną treść, niezawodną obsługę i wysokiej jakości produkty, ale najpierw musisz zostać odkryty. Twoja strona musi być widoczna. Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na to jest pozycjonowanie witryny tak, aby pojawiała się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google, co skutkuje większym ruchem ze strony potencjalnych klientów.

Jak jednak w branży zdominowanej przez krajowych konkurentów osiągnąć pożądany efekt? Zwłaszcza jeśli Twoja działalność ogranicza się do lokalnego obszaru? Odpowiedzią na to jest lokalne SEO. Przy stosunkowo niskich w porównaniu do pozycjonowania o zasięgu ogólnopolskim opłatach za pozycjonowanie strony internetowej, lokalny plan SEO pozwoli Twojej organizacji przyciągnąć potencjalnych klientów z Łodzi, którzy są naprawdę zainteresowani Twoją ofertą.

Pozycjonowanie Łódź

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych Łódź

SEO to działania optymalizujące twoją stronę w celu poprawy widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania – (organicznych – czyli nie tych płatnych w modelu pay per click, jak w przypadku Google Ads). Dzięki zoptymalizowaniu Twojej strony „on site” oraz „off site” podniesiemy pozycję Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Cena pozycjonowania jest zależna od efektów, które chcemy osiągnąć, kaloryczności słów kluczowych, co za tym idzie konkurencyjności branży w której działasz.

Lokalne pozycjonowanie

Plan pozycjonowania local SEO koncertuje się się na poprawie rankingu witryny w kategoriach regionalnych wyników wyszukiwania. Lokalne SEO ma na celu przyciągnięcie klientów z Twojego miasta.

Jeśli prowadzisz kawiarnie na Piotrkowskiej lub Kancelarię na Śródmieściu, znacząca część twoich klientów to Mieszkańcy Łodzi i to właśnie na ich wejściach na stronę zależy Ci najbardziej.

Pozycjonowanie Łódź – szansa na rozwój Twojej firmy.

Lokalne pozycjonowanie Łódź

W dobie dzisiejszej konkurencji w sieci nie wystarczy tylko mieć stronę internetową, szczególnie w tak szybko rozwijającym się mieście, jakim jest Łódź. Widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google można diametralnie wzrosnąć dzięki pozycjonowaniu, co przekłada się na większy ruch organiczny i nowych potencjalnych klientów. Pozycjonowanie lokalne różni się od standardowych działań SEO tym, że zawsze skupia się na widoczności w określonym regionie.

Pozycjonowanie Łódź

Dla przedsiębiorców z Łodzi lokalne pozycjonowanie stron internetowych to najskuteczniejsza forma marketingu w internecie.

Pozycjonowanie lokalne Łódź, dlaczego warto?

Skuteczność

Jest znacznie tańsze i efektywniejsze niż klasyczne kampanie w formie ulotek, bilbordów.

Widoczność

Zwiększy ruch na Twojej stronie, docierając do potencjalnych klientów z Twojego miasta.

Cena

Local SEO wymaga mniejszego budżetu i czasu niż ogólnopolskie. Warto działać lokalnie!

Optymalizacja

Podczas działań local SEO przyśpieszymy, zoptymalizujemy i odświeżymy Twoją stronę internetową. 

Przewaga

Dzięki lokalnemu pozycjonowaniu zyskasz przewagę nad konkurencją i zostaniesz zauważony.

Rozwój

Lokalne SEO możemy również zastosować do miast sąsiednich. Rozwińmy Twoją markę!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

SEO (Search Engine Optimization) dosłownie oznacza „optymalizację silnika” pod kątem wyszukiwarek internetowych np. Google. Celem SEO jest poprawa widoczności Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Pomyśl o tym w ten sposób: kiedy ktoś wpisuje w Google „mechanik samochodowy Łódź”, prawdopodobnie szuka warsztatu w celu przeglądu / naprawy samochodu. Chciałbyś jednak, aby ludzie wpisując powyższą frazę znaleźli Twój warsztat samochodowy i to najlepiej na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie lokalne skupia się na optymalizacji j strony pod wybrane słowa kluczowe dodając do nich przedrostek miasta / dzielnicy np. warsztat samochodowy Łódź, mechanik Łódź Fabryczna.

Cała metoda polega na zidentyfikowaniu i zaimplementowaniu najbardziej korzystnych fraz dla Twojej organizacji + analizie ile treści oraz linków prowadzących do Twojej strony powinniśmy zdobyć by pojawiła na te właśnie frazy jako pierwsza w Google.

Pozycjonowanie Łódź
Dowiedz się jak wygląda współpraca z nami!
Przesuń w prawo
pierwszy kontakt
Porozmawiamy o Twojej firmie, jakie oferujesz usługi, na jakim obszarze działasz oraz jakie są Twoje plany.
Krok 1
Analiza
Gdy już Cię poznamy siadamy do analizy. Przeprowadzimy audyt Twojej obecnej widoczności, przeanalizujemy konkurencję i przygotujemy dla Ciebie ofertę.
Krok 2
Wybierasz pakiet SEO
W ofercie przedstawimy Ci co możemy osiągnać i w jakim budziecie, oczywiście zawsze służymy doradzctwem, znajdziemy najlepsze rozwiazanie.
Krok 3
Czas start
Podpisujemy umowę i rozpoczynamy pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Na tym etapie ciężar pozycji spoczywa na naszych barkach, a Ty możesz się odprężyć.
Krok 4
Raport
Po każdym miesiącu zdajemy szczegółowy raport z naszych działań, wyników i celów na przyszłość.
Krok 5
Pozycjonowanie to inwestycja. Naszym wspólnym celem jest Twój sukces.
Razem zbudujmy markę.
Previous slide
Next slide

Co bierzemy pod uwagę przygotowując ofertę?

Cel

Cel, który chcesz osiągnąć

Budżet

Budżet, jaki jesteś w stanie przeznaczyć na SEO.

Analiza

Konkurencyność Twojej branży.

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne w Łodzi?

Cena w znacznym stopniu zależy od konkurencyjności Twojej branży w Łodzi. Na tej podstawie wyliczamy ilość roboczogodzin do osiągnięcie efektów i przedstawiamy Ci nasze wyliczenia. Uzupełnij krótki formularz, a wrócimy do Ciebie z wyceną.

Szukasz czegoś innego?

| Pozycjonowanie stron internetowych Łódź |