Jak wygląda współpraca z nami?

Naszym głównym celem jest obopólne zadowolenie z wykonanej usługi. Sam jestem przedsiębiorcą, więc rozumiem Cię i twój główny problem – brak czasu. Doba ma tylko 24h, dlatego na każdym etapie współpracy staramy się ograniczyć wkład klienta do minimum. Na etapie projektowania strony wystarczy wskazać nam pożądaną stylistykę, a podążymy w tym kierunku. Nie masz pomysłu? – nic straconego, możemy sami przygotować projekt intuicyjnie z myślą o Twojej branży. Jeśli nie posiadasz zdjęć, grafik ani plików wideo wyręczymy cię w tym, używając wolnych od praw autorskich plików autorstwa profesjonalistów i freelancerów, których użytek jest dozwolony nawet w celach komercyjnych. W kwestii tekstów posiadamy usługę copywritingu, którą wykonamy taniej niż u konkurencji.  

Dlaczego? – przyczyna jest prosta – zamówiłeś u nas stronę, a naszych klientów obsługujemy kompleksowo + zdajemy sobie sprawę z wagi marketingu szeptanego. Rozumiemy również jak ważny jest kontakt w czasie współpracy, dlatego odpisujemy na e-maile tak błyskawicznie, jak odbieramy telefony.

Na początek

Porozmawiamy o Twojej wizji strony. Poprosimy Cię o przesłanie nam tekstów oraz potrzebnych materiałów. Uzgodnimy termin wykonania projektu Twojej strony oraz poprosimy Cię zaliczkę w wysokości 20% ceny strony.

Wstępny projekt

Skontaktujemy się z Tobą w celu pokazania projektu Twojej strony. Otrzymasz od nas prototyp w pełni działającej i responsywnej strony stworzonej zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Poprawki

Czekamy na akceptację projektu, bądź poprawki, które wykonamy bez limitu. Zależy nam na Twojej satysfakcji.  

Strona gotowa

Poprawiamy projekt według Twoich wskazówek. Po akceptacji projektu strony przechodzimy do finalizacji naszej współpracy.

Rozliczenie

Wystawiamy fakturę i rozliczamy pozostałą kwotę usługi.

Publikacja strony

Publikujemy Twoją stronę oraz dodajemy ją do Google. Miło nam powitać Cię w internecie, powodzenia!

"Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej - znajdź go". - Thomas Edison